Booking MPire

World Booking Entertaiment


  • Index
  •  » XRW
  •  » XRW Electric Show 03.05.2010

#1 2010-05-03 18:44:14

The King Kamil

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-05-03
Posty: 15
Punktów :   

XRW Electric Show 03.05.2010

Wybuchają fajerwerki, czas rozpocząć pierwszy XRW Electric Show w historii!
Jim Ross: Witamy na pierwszy XRW Electirc Show! Galę dla państwa komentować będą...
Matt Striker: Jim Ross....
JR: Oraz Matt Striker! Na dzisiejszą noc zaplanowaliśmy 4 pojedynki w tym 4-osobowy turniej o pas XRW Championship!
MS: Ale skład turnieju później wam wyjawimy.Tymczasem w kierunku ringu zmierza podskakując nasz General Manager Shane McMahon.
JR: Posłuchajmy co ma do powiedzenia.

Shane McMahon bierze mikrofon.
Shane McMahon: Witam wszystkich fanów tej federacji! Obiecuję że czas spędzony z wami będzie dla was niezapomniany. Chcę też powiedzieć...
Słyszymy Theme CM Punka! CM Punk bierze mikrofon i mówi.
CM: Chcesz też powiedzieć żę uczynisz mnie pretendentem do pasa XRW Championship.
SM: OK. Jeśli wygrasz z Randy'm Orton'em zostajesz pretendentem do pasa.
CM: Świe...
Słyszymy Theme Randy'ego Ortona. Shane McMahon schodzi z ringu i idzie do biura.
Randy Orton: Ja Randy Orton zostanę pierwszym w historii federacji XRW Champion'em! I nie stanie mi na drodze żaden CM Ćpun.
CM: Dobrze ci radzę, wynoś się z ringu!
RO: Żaden Ćpun nie będzie mi mówił co mam robić!
CM: Ty...
CM Punk chce uderzyć Ortona ale Randy nagle wykonuje RKO i schodzi z ringu.

REKLAMY

MS: Szykuje nam się ciekawy pojedynek.
JR: Tymczasem zobaczmy pierwzsy pojedynek.
MS: Shad Gaspard vs. Matt Morgan!

STANDARD MATCH
Shad Gaspard vs. Matt Morgan



Zawodnicy przed walką podają sobie ręce i zaczynają krążyć wokół ringu. W końcu zaczynają od zwarcia. Shad Gaspard zakłada HeadLock ale Matt Morgan szybko się wyślizguje i wykonuje Back Suplex. Matt Morgan podnosi Shada, wykonuje Irish Whip na liny ale Shad kontruje na swój Irish Whip na liny i mamy Back Body Drop! Shad Gaspard przypina Matta. 1...ale Matt Morgan przerywa liczenie. Shad Gaspard podnosi Morgana i mamy Irish Whip w narożnik oraz Body Avalanche po którym Matt Morgan upada na matę. Shad Gaspard kolejny raz przypina. 1...2...ale Matt Morgan przerywa liczenie. Shad wchodzi na drugą linę i czeka aż Matt Morgan wstanie. Matt Morgan już na nogach, odwraca się, a Shad Gaspard wykonuje Clothsline z narożnika! Ale Matt Morgan unika akcji i wykonuje Big Boot na Shad'ie. Morgan przypina Gasparda. 1...2.... ale Shad przerywa liczenie. Matt Morgan zdenerwowany wstaje, podnosi Shada Gasparda i ustawia go w narożniku. Czyżby Superplex? Tak, mamy potężny Superplex! Matt Morgan rzuca się do przypięcia. 1...2.... ale Shad Gaspard przerywa liczenie. Morgan wstaje i podnosi Shada Gasparda. Próbuje wykonać Powerbomb ale Shad Gaspard wykonuje Back Body Drop! Shad Gaspard podnosi Matta Morgana i próbuje podnieść go pod Samoan Drop! Ale Morgan się wyślizguje i powala Shada Big Boot'em. Matt Morgan podnosi Shada i atakuje go potężnymi prawymi i wykonuje kolejny Big Boot. Matt Morgan przypina Shada Gasparda. 1...2...ale Shad przerywa liczenie. Matt Morgan wściekły wstaje i próbuje wykonać na Shad'ie Powerbomb ale Shad po raz kolejny kontruje Back Body Drop'em. Shad Gaspard mówi coś do publiczności i zaczyna biegać wokół ringu, Morgan wstaje, Shad odbija się od lin i wykonuje Running Shoulder Block, którym powala Morgana. Matt oszołomiony wstaje, a Shad próbuje wykonać Clothsline ale Matt Morgan unika akcji i wykonuje Big Boot! Morgan podnosi Shada Gasparda, przez chwilę coś do niego mówi i próbuje po raz kolejny wykonać Powerbomb ale Shad Gaspard go odpycha, atakuje prawym i wykonuje Samoan Drop po czym przypina. 1...2....3! Shad Gaspard zostaje zwycięzcą tej walki!

ZWYCIĘZCA: SHAD GASPARD

JR: Dobry pojedynek. Wygrałem 100 dolców.
MS: Hazardzista?
JR: Żartowałem.
MS: Przenieśmy się na BackStage.

BACKSTAGE
Na Backstage widzimy Briana Kendricka wraz z reporterem XRW Todd'em Grisham'em.
Todd Grisham: Witaj, Brian. Odpowiesz na kilka pytań?
Brian Kendrick: Dobra...
TG: Dlaczego wybrałeś właśnie tą federację?
BK: To proste. To jest najlepsza, jak dotychczas federacja wrestlingowa na świecie i jestem dumny że jestem jej twarzą.
W tym momencie pojawia się Kofi Kingston.
Kofi Kingston: Chwila. Dobrze usłyszałem? Jesteś twarzą tej federacji? Nie ma cię na plakatach promujących najlepszą tygodniówkę wszechczasów Electric Show, więc jesteś **** a nie twarz tej federacji.
TG: Chwila, Kofi. Rozmawiam z Brian'em. Każdy ma swoje zdanie o sobie.
KK: Todd, zamknij się.
BK: Mam zatkać się tą paskudną, murzyńską gębę?
KK: Zróbmy to w ringu.
BK: Świetnie.
TG: Eeee... To już chyba koniec wywiadu.

MS: Szykujmy się na walkę.
JR: I to nie byle jaką.
MS: Kofi Kingston vs....
JR: The Brian Kendrick!

STANDARD MATCH
The Brian Kendrick vs. Kofi Kingston



Kofi Kingston od razu przymierzał się pod Trouble in Paradise ale The Brian Kendrick zszedł z ringu. Kofi Kingston śmiejąc się wszedł na narożnik i zaczął w swoim stylu klaskać. Nagle The Brian Kendrick wbiegł na ring i szarpnął mocno Kofi'ego za nogę przez co Kingston upadł na matę. The Brian Kendrick klasnął tak jak Kingston po czym podniósł go i wykonał Drop Kick. Kofi szybko wstał, The Brian Kendrick odbił się od lin i wykonał piękną Hurricanranę! Kofi Kingston jednak szybko wstał po tej akcji, Brian próbuje wykonać Clothsline za ring ale Kofi Kingston wykonuje Back Body Drop za ring! Brian Kendrick leży za ringiem więc sędzia zaczyna odliczać. 1....2....3....4....5....6.....7.....8....ale Brian Kendrick wturlał się na ring. Kofi Kingston wyraźnie tym zdenerwowany podnosi Kendricka i wykonuje Drop Kick. Odbija się od lin i mamy Boom Drop! Kofi Kingston sygnalizuje że czas na Trouble in Paradise! The Brian Kendrick wstaje ale gdy zauważa że Kofi próbuje wykonać Trouble in Paradise schodzi z ringu. Zdenerwoany Kofi wykonuje Springboard Crossbody! Obaj zawodnicy leżą za ringiem więc sędzia zaczyna ich odliczać. 1....2....3....4....5....6....7...8 ale Kofi wchodzi na ring. Chwilę później na ring wchodzi też Kendrick. Kofi próbuje wykonać Trouble in Paradise i... Ale nie udaje mu się po Kendrick przeszedł do narożnika. Brian szybko wchodzi na drugą linę i mamy Missle Drop Kick! Kofi Kingston oszołomiony upada na matę. Kendrick odbija się od lin i mamy Double Leg Drop! Brian Kendrick w stylu Kofi'ego sygnalizuje że czas na jego finisher! Kofi wstaje a Kendrick wykonuje Standing Drop Kick ale to przecież nie jest jego finisher. Brian przypina. 1...2... ale Kofi Kingston przerywa liczenie. Brian Kendrick wychodzi za liny i wykonuje Springboard Splash! Brian Kendrick przypina. 1...2...ale Kofi Kingston kolejny raz przerywa liczenie. Zdenerwowany The Brian Kendrick wchodzi na trzecią linę. Kofi wstaje. Kendrick próbuje wykonać Crossbody z narożnika ale Kofi kontruje Standing Drop Kick'em! The Brian Kendrick wije się po ringu. Kendrick jest już na nogach, a Kofi Kingston wykonuje Trouble in Paradise. Kofi przypina. 1...2....3! Kofi Kingston wygrywa ten pojedynek!

ZWYCIĘZCA: KOFI KINGSTON

JR: Świetny pojedynek!
MS: Racja.
JR: Czas na kolejny pojedynek.
MS: Ale najpierw przenieśmy się na BackStage.

BACKSTAGE
Na BackStage widzimy Shane'a McMahona i Kofi'ego Kingstona.
Shane McMahon: Kofi, świetnie się spisałeś. Masz jakieś pomysły na Tag-Team?
Kofi Kingston: A co?
SM: Może nie zauważyłeś ale mamy pasy mistrzów Tag-Team ale nie mamy Tag-Team'ów.
KK: Zauważyłem. Nie jestem przecież głupi. Spróbuję przekonac mojego kumpla Mr. Tarvera. Może stworzymy razem Tag-Team.
Shane już chce odejść ale Kofi go zatrzymuje.
KK: Ale Shane. Jeśli tylko ja z Tarver'em będziemy Tag-Team'em to dasz nam pasy bez wali?
SM: Pomyślę o tym.

JR: Czyżby zapowiadał się owy Tag-Team?
MS: Zapewne przekonamy się już za tydzień.
JR: Albo wcześniej. Nie zapominaj że data Electric Show jest ruchoma.
MS: A no tak...
JR: Czas na kolejny pojedynek. Tym razem turniejowy.
MS: David Otunga vs. Austin Aries! Pokażemy, że pokazujemy sto razy lepszy wrestling od DDW.

STANDARD MATCH
o miano pretendenta do pasa XRW Championship
David Otunga vs. Austin Aries



Austin Aries chce podać rękę David'owi Otundze ale ten go ignoruje. Zawodnicy zaczynają krążyć wokół ringu. Mamy zwarcie, Austin Aries zakłada HeadLock ale David Otunga szybko się oswobadza i wykonuje Clothsline oraz Elbow Drop. David Otunga podnosi Austina i wykonuje Scoop Slam. Otunga przypina. 1....2...ale Austin Aries przerywa liczenie. Otunga zdenerwowany próbuje ponownie przypiąć. 1... ale Austin Aries przerywa liczenie. David Otunga podnosi Austina Ariesa i wykonuje Irish Whip na liny. Próba Back Body Dropu ale Austin Aries kontruje kopniakiem w twarz, Atomic Drop'em oraz Standing Drop Kick'em. David Otunga chwieje się na nogach, Austin atakuje go Heel Kick'ami i powala kolejnym Standing Drop Kick'em. Austin Aries zaczyna biegać wokół ringu i wykonuje Lionsault! Austin Aries przypina Davida Otungę. 1...2... ale David Otunga przerywa liczenie. Austin Aries nie przejmuje się tym i wchodzi na trzecią linę. Próbuje wykonać Crossbody ale David Otunga przejmuje go w locie i wykonuje Iron Curtain! Austin Aries próbuje stoczyć się z ringu ale David Otunga go zatrzymuje i przypina. 1...2...ale jakimś cudem Austin Aries przerywa liczenie. David Otunga zdenerwowany podnosi Ariesa i wykonuje na nim kilka prawych, podbródowy oraz Spinebuster po którym przechodzi do pinu. 1...2...ale Austin Aries przerywa liczenie. W tym momencie David Otunga schodzi z ringu, bierze krzesło, wraca na ring i zaczyna nim wściekle okładać Ariesa. O dziwo, sędzia nie przerywa walki. Austin Aries zaczyna krwawić, a Otunga powala go uderzeniem krzesłem w twarz przez co Austin'owi z czoła zaczyna lecieć krew. David Otunga wyciąga spod ringu łańcuch i gdy chce wejść na ring Austin Aries popycha go na barierkę Baseball Slide'em. Austin Aries bierze krzesło ale sędzia mówi do niego że jeśli użyje krzesła to ogłosi dyskwalifikację. Austin wyrzuca więc za ring krzesło i ociera się z krwi. Tymczasem David Otunga wchodzi na ring gdzie zostaje powalony Standing Drop Kick'em od Austina Ariesa. Aries wchodzi na trzecią linę i wykonuje 450 Splash! To musi być już koniec. Austin Aries przypina ale sędzia nie chce odliczać. Zdenerwowany Austin wykonuje serię prawych dla sędziego. Sędzia ogłasza że przez dyskwalifikację wygrywa David Otunga i to on zostaje pretendentem do pasa XRW Championship!

ZWYCIĘZCA: DAVID OTUNGA

JR: Sędzia chyba został przekupiony.
MS: Jakie chyba? Na pewno!
JR: Przenieśmy się na....

Na telebimie pojawia się CM Punk
CM: Randy Orton... The Legend Killer.... The Viper... Może i jest najlepszym wrestlerem w tej federacji ale na pewno nie jest i nie będzie czysty. Tak czysty jak ja. Oficjalnie wam oświadczam że będę jedynym czystym mistrzem w XRW... W tej federacji każdy zawodnik potrzebuje Straight Edge...Ale jest ktoś, kto potrzebuje mojej pomocy bardziej niż inni... To Travis Tomko. Tomko, zwróć się do mnie jeśli chcesz stać przy boku przyszłego i jedynego czystego mistrza jakim jestem ja... Więc...
Nagle obok CM Punka pojawia się Travis Tomko.
Tomko: Co? Chyba cię... Zapomniałem że jestem w telewizji. Eeee. W każdym bądź razie, Straight Edge to gówno. I go nie potrzebuję.
CM: Potrzebujesz. Nawet o tym nie wiesz ale go potrzebujesz.
T: Punk, zamknij się.
Travis ze zdenerwowaniem odchodzi.

MS: Ciekawe. Punk dalej gada o tym Straight Edge.
JR: Czas na walkę wieczoru pierwszego w historii XRW Electric Show!
MS: Randy Orton vs. CM Punk.
JR: To będzie bardzo ciekawy pojedynek.

STANDARD MATCH
o miano pretendenta do pasa XRW Championship
Randy Orton vs. CM Punk



CM Punk wściekle rzuca się na Ortona, który nagle wykonuje RKO! Orton przypina Punka. 1....2....ale CM Punk przerywa liczenie. Randy Orton szybko podnosi CM Punka mamy Irish Whip na liny i Shoulder Block oraz Elbow Drop. Randy Orton podnosi CM Punka, mamy Irish Whip na liny oraz Powerslam. Randu Orton przypina. 1...2...ale CM Punk przerywa liczenie. Randy Orton podnosi CM Punka i zaczyna okładać go prawymi ale nagle Punk wykonuje Enzugiri po czym pada na matę. Obaj zawodnicy leżą na macie, sędzia zaczyna odliczać. 1...2....3....4....5....6....7....8....9....ale Randy Orton w ostatniej chwili wstał. CM Punk po chwili również wstał i zaczyna serwować Orton'owi Heel Kicki. Randy Orton popycha na liny CM Punka i wykonuje Shoulder Block. CM Punk pada na matę na Randy Orton przypina Punka. 1...2...ale CM Punk przerywa liczenie. The Legend Killer czeka, aż The Straight Edge Warrior wstanie. CM Punk próbuje się podnieść ale Randy Orton wykonuje Running Punt Kick! Ale CM Punk łapie Viper'a za nogę i go podcina po czym wykonuje Roll Up. 1...2...ale The Legend Killer przerywa liczenie. The Straight Edge Warrior pokazuje że czas na Go To Sleep czyli GTS. Wynosi Legend Killera pod pozycję do swojego finishera ale Randy Orton wyślizguje się z uchwytu pod GTS! CM Punk nagle podcina Randy'ego Ortona i zakłada Anaconda Vise! Randy Orton krzyczy z bólu ale nie poddaje się, tylko nogą dotyka lin! Sędzia każe przerwać CM Punk'owi Submission ale CM Punk go nie slucha. Sędzia zaczyna odliczać. 1....2....3....4....ale w końcu CM Punk puszcza Submission. Podnosi Randy'ego Ortona i ustawia go w narożniku. Próbuje wykonać Superplex ale Randy Orton nagle przechwytuje CM Punka i wykonuej RKO z trzeciej liny! Orton chce przypiąć ale nagle rozbrzmiewa Theme Song Goldberga! Ale nikt nie pojawia się na rampie. W tym czasie CM Punk wykonuje na Ortonie GTS i przypina. 1....2....ale Randy Orton przerywa liczenie. CM Punk z niedowierzaniem łapie się za glowę i chodzi bez celu po ringu. Podnosi Randy'ego Ortona i próbuje wykonać kolejny GTS ale Randy Orton wyślizguje sie i wykonuje RKO ale nie ma siły żeby przypiąć. W koncu wstaje i zaczyna sygnalizować że czas na kolejne RKO! CM Punk z trudem wstaje, a The Legend Killer wykonuje RKO i przypina. 1....2....3! Randy Orton wygrywa walkę z CM Punk'em i zostaje drugim pretendentem do pasa XRW Championship!

ZWYCIĘZCA: RANDY ORTON

MS: Bardzo dobry pojedynek.
JR: Też tak myślę.
MS: Ciekawe dlaczego Goldberg nie pojawił się osobiście.
JR: Ochrona mówi, że w ogóle nie było go w budynku.
MS: Miejmy nadzieję że później się tego dowiemy.
JR: Do kolejnego Electric Show żegnają się....
MS: Jim Ross....
JR: Oraz Matt Striker!!!

Offline

 

#2 2010-05-03 19:12:25

Phenom

Administrator

Zarejestrowany: 2010-05-01
Posty: 50
Punktów :   

Re: XRW Electric Show 03.05.2010

Rating 2.1

Przybyłych na galę: 2 tys

Wpływy z itemów: 500 $

ładna gala, tylko przy krótkie walki

Offline

 
  • Index
  •  » XRW
  •  » XRW Electric Show 03.05.2010

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ostrowiec.pun.pl www.impressivetitle.pun.pl www.lksdabdabrowa.pun.pl www.asgslask.pun.pl www.wawel.pun.pl