Booking MPire

World Booking Entertaiment


#1 2010-05-20 18:04:28

Olimp

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-05-03
Posty: 27
Punktów :   

DDW #2

W:Witamy na kolejnej gali federacji DDW
B:Dzisiaj przekonamy się między innymi czy Samoa Joe obroni swój tytuł przeciwko Big Showi,a także....
W:Kto zostanie nowym mistrzem Tag Teamów federacji DDW.
B:Przed nami około dwóch godzin ciekawych walki.

Na titantronie widzimy ostatnią walke Samoa Joe i Johna Ceny.Kiedy to John Cena jest znoszony
przez służby medyczne na noszach.

W: Po badaniach wykonanych w szpitalu jedno jest pewne nie zobaczymy Johna Cena na najbliższych
dwóch trzech galach federacji.
B:Jest to wielka szkoda że Jaśka nie zobaczymy przez najbliższy czas.
W:Jednak to powinno nauczyć wrestlerów żeby troche uważali co mówią do głównego menagera Don Roida.

Widzimy jak na ring zmierza Big Show

BS:Wiecie co nie obchodzi mnie kto teraz jest mistrzem federacji jednak jest jedno pewne
to ja dzisiaj zostane nowym mistrzem.
Widzimy Samoa Joe na titantronie ,który wychodzi z pokoju Don Roida.
SJ:wiesz co Big Show nie bądź taki mądry właśnie wyszedłem z pokoju Don Roida szefa tej
federacji i mam dla ciebie małą niespodzianką dotyczącą naszej walki ale  o tym już niebawem

Nagle tuż za plecami Big Showa pojawia się nie kto inny jak Rey Mysterio z krzesłem uderza
w olbrzyma parokrotnie po czym ucieka w tłumie.Big Show po pewnej chwili wstaje i widać jak
bardzo się wkurzony na to co się stało przed chwilą.

B:Nie chciałbym być teraz w skórze Samoa Joe.Taki  wkurzony do granic swoich możliwości
Big Show oznacza kłopoty dla Samoa Joe.
W:Wszystkich zapewne ciekawi cóż to za niespodziankę jest przygotowana na dzisiejszy Main Event
pomiędzy Big Showem i Samoa Joe.Nie wiem jak ty Borys ale ja już nie mogę się doczekać.
B:Ja tak samo ale nie zagadajmu juz naszych widzów przed nami pierwsza walka w ,której wystąpią:
W:Sexxxy Eddy i El Generico

Normal Match
Sexxxy Eddy vs El Generico

Wchodzi na ring Sexxxy Eddy w ręczniku i zaczyna swój taniec w swoim ringu fanki wrestlingu
zaczynają patrzeć w wrestlera i piszczą na jego widok.Na ring wbiega El Generico najwidoczniej
nie spodobał mu się pokaz w wykonaniu Eddiego.Generico zaczyna od uderzeń w twarz Sexxxy Eddy
ląduje na linach.Reverse w wykonaniu przeciwnika.Eddy wykonuje dźwignie na ręke El Generico
jednak ten jakimś cudem wydostaje się.Na co odpowiada jego rywal duszeniem.Clothesline w wykonaniu
Sexxy Eddiego upada El Generico jeszcze raz to samo upada Generico.Po czym Generico rzucony
jest w narożnik.Eddy się rozpędza trafia na Big Boota od Generico.Teraz to Sexxxy jest w narożniku
Generico wykonuej kilka Chopsów.Po czym wchodzi na linyi zaczyna uderzać w twarz Eddiego.
Kibice odliczają raz,dwa,trzy, .... dziewięć,dziesieć.Po czym Generico rzuca przeciwnika na ring
Elbow drop w wykonaniu Generico próba odliczenia rywala 1... 2... mało brakowało.Duszenie
za głowę Eddiego sędzia sprawdza czy przeciwnik jest przytomny pierwszy raz ręka opada bezwładnie
drugi raz i trzeci ,a jednak nie rywal trzyma w powietrzu ręke.Sexxxy wstaje wykonuje pare uderzeń
łokciem w klatke piersiową El Generico.Obaj wrestlerzy upadają na ring klęczą.Idzie cios za cios z
jednej i drugiej strony.Eddy próbuje German Suplex.Próba odliczenia 1.. 2.. dużo brakuje.Po czym
Generico schodzi z ringu.Eddy wykonuje Baseball slide to musiało boleć.Teraz Generico jest wciągany
uderzenie twarzą w ring.Headbutt w wykonaniu El Generico.Przeciwnik wciągany na narożnik.
Generico próbuje chyba szykuje się na na Brainbustera jednak nie zrzuca z lin Generica.
Eddy nie trafia Diving Headbutt w przeciwnika.Sędzia odlicza raz dwa trzy przeciwnicy wstają.
Generico szykuje się na Brainbustera po raz kolejny.Eddy blokuje go odpłaca mu się German Suplexem
następnie Powerbomb odliczanie 1... 2... 3... Wygrywa Sexxxy Eddy

W:Sexxxy Eddy wygrał z El Generico niespodziawana wygrana jego.
B:Tak zgodzę się z tobą świetny pierdolony pojedynek oby więcej takich
W:Ja jestem nadal w szoku nie moge uwierzyć że El Generico przegrał.

Na ringu widzimy jak jest Colt Cabana z krzesłem i coś wykrzykuje do El Generico.
Generico bierze krzesło Sexxxy Eddy widzi to jest  przygotowany na dalszą walkę.Colt Caba
nadal coś krzyczy do Generico.Generico trzyma się za głowę podchodzi do przeciwnika chce wyciągnąć
do niego rękę Cabana mówi do niego aby przestał po namowach Cabany Generico schodzi z ringu.
Jednak szybko wskakuje na ring i wykonuje uścisk dłoni zdziwionemu Sexxxy Eddiemu.

B:Świetny sportowy gest w wykonaniu El Generico.Kocham to że przeciwnicy po mimo tego że walczą
między sobą potrafią uszanować siebie nawzajem.
W:Panie i panowie była to pierwsza wygrana Sexxxy Eddiego w federacji DDW.
B:Teraz kolejna walka w której wystąpią Thumbtack Jack i Nick Gage ,a następnie Drake Younger i The Sandman.
W:Będą to walki typu Death Match

Death Match
Thumbtack Jack vs Nick Gage

Widzimy jak na ringu jest porozrzucona broń wszelkiego rodzaju Thumbtack Jack przyniósł ze sobą jarzeniówki natomiast Nick Gage  znak drogowy Stop.Nick Gage bierze jarzeniówki kładzie je na środku ringu i zaprasza swojego rywala na środek też.Idzie cios za cios.Thumbtack jack odbija sie od lin,lecz Nick Gage go łapie i wykonuje Powerslam.Jack ląduje prosto na stos jarzeniówek.Następnie gitaraląduje na głowie Thumbtacka.Thumbtack bierze kij baseballowy uderza w brzuch swojego przeciwnika następnie pare uderzeń w kręgosłup.Odbicie od lin Jack wykonuje Neckbreaker.Na głowie Nicka ląduje pudło w której były bombki na choinke.Teraz na całym ringu są bombki.Thumbtack Jack wykonuje Leg Drop.Wszystkie bombki ,które były pod Nickiem gage pękły.Nick Gage ogryza się mu posyłając go w narożnik.Wykonuje rozbieg z krzesłem.Wyskok i prosto w twarz dostał Thumbtack Jack.Leży on w narożniku.Przeciwnik kładzie na nim krzesło.Slide Drop kick.Widać krew jak leci z jednego i drugiego zawodnika.Gage bierze krzesła kładzie na nie jarzeniówki.Gage wchodzi na ring jednak Thumbtack Jack blokuje przeciwnika.Jack wykonuje w naroźniku na Nicku Gage Senton Bomb.Próba odliczenia 1.. 2.. mało.Thumbtack teraz robi to samo co przedtem Gage czyli układa jarzeniówki na krzesłach.ustawia w naroźniku przeciwnika po czym wykonuje Head Scissors.Przeciwnikprosto ląduje na stos jarzeniówek.Widzimy że Jack jeszcze nie skończył z przeciwnikiem.Frog Splash i to już byłoby na tyle 1... 2.... 3...
Wygrywa Thumbtack Jack


Death Match
The Sandman(z Taylor Wilde) vs Drake Younger

Na ringu widzimy Taylor Wilde ,która trzyma kendo coś do niej mówi Drake Younger.The Sandman
próbje wykonać Bulldoga,ale Younger się zorientował.W odpowiedzi Younger próbuje to samo jednak
unik robi Sandman i Drake otrzymuje uderzenie w głowę kijem.DDT w wykonaniu Sandmana Younger leży.
Próba odliczenia 1.. 2.. mało.Drake wstaje uderza pieścią w twarz Sandmana.Younger wyrzuca
Sandmana po zaring po czym idzie w jego kierunku z krzesłem.Prosto w twarz Sandmana.KOlejny raz
widać jak zadowolony jest z siebie Drake.Teraz stół ląduje na Sandmanie.Publiczność kocha to
teraz śmietnikikiem prosto w głowe dostaje Sandman.Ile jeszcze wytrzyma takich uderzeń. Drake stawia stół
pionowo.Próbuje Sandmana rzucić na stół,lecz Sandman się zorientował i to przeciwnik uderza w stół.
Sandman ledwo trzyma się na nogach jednak bierze kendo od Taylor Wilde.Wykonuje pare uderzeń
W Youngera po czym wciąga go na ring.Pare uderzeń między oczy dostaje Younger aż pęka kij.
Po czym wykonuje Piledriver na Youngerze.Czy Sandman odliczy swojego przeciwnika nie wyciąga papierosy z kieszenii bierze ognia od Taylor Wilde.Czyżby myślał że to już jest koniec walki.Przecież musi odliczyć
przeciwnika najpierw.Sandman biegnie wprost na Youngera ,który jest w narożniku nadziała się
na Big Boota.Teraz Younger jest w akcji bierze pokrywe od śmietnika i sandman dostaje w twarz.
Akcja przenosi się poza ring od barierki do barierki wrestlerzy lądują.Clothesline wykonuje
Younger i obydwaj zawodnicy poza ringiem.Akcja przeniosła się już na ring spowrotem nadal cały czas
używają wrestlerzy wszelakiej broni jaką mają koło siebie.Sandman wykonuje Running Bulldog.
Po czym próbuje odliczyć przeciwnika 1... 2.. 3...Wygrywa The Sandman

Widzimy jak Big Show zmierza na ring po drodze tratuje braci Briscoe i Sabiana rzucając nimi jak
jakimiś marionetkami.Widząć to The Dudley Boys i Hardy Boys atakują swoich przeciwników bezpardonowo.
Big Show zmierza w kierunku Sandmana,który pije piwo  w geście zwycięstwa nad Drake Youngerem.
Chokeslam w wykonaniu Big Showa na Sandmanie.Big Show bierze mikrofon.

BS:Mam tego dosyć żadam natychmiast aby się pojawił Don Roid i powiedział na jakich zasadach będzie
rozgrywany pas mistrzowski pomiędzy mną a Samoa Joe.

Na titantronie widzimy Don Roida:
DR:Wiesz co Big Show zachowujesz się jak jakieś duże dziecko.Zdałem sobie sprawe że nie wystąpisz
w dzisiejszym Main Evencie.Przez ciebie dzisiaj musi być zmieniona karta na tą gale.Nie odbędzie
się walka o pas mistrzowski Tag Teamów.
BS:Niby dlaczego nie wystąpie?I co mnie obchodzą pasy mistrzowskiego tag teamów interesuje mnie tylko mistrzostwofederacji.Wygrałem walke z Rey Mysteriem i to mi się należy jak psu buda.
DR:W twoim wypadku to musi byc bardzo duża buda.Jednak wiesz co masz racje należy ci się ta walka
jednak najpierw żebyś mógł walczyć z Samoa Joe musisz wygrać jeszcze dzisiaj dwie walki będzie to pokuta dla ciebie za to co zrobiłes.Wtedy zostaniesz peirwszym pretendentem do pasa mistrzowskiego DDW.Niech sobie dzisiaj odpocznie Samoa Joe.Za to co zrobiłeś na backstage powinieneś ponieść kare.I słowa swojego dotrzymam.
BS:Jesteś księdzem czy jak że pokute dajesz mi?Powiedz mi tylko z kim walczyć każdemu dam radę.
DR:Twoim pierwszym przeciwnikiem w takim razie będzie Kane.

W:O cholera nikt tego nie mógł się spodziewać na ring zmierza Kane.
B:Widzimy strach w oczach Big Showa nawet zapewne nie myślał że jego przeciwnikiem może być Kane.

Normal Match
Big Show vs Kane

Pojedynek się rozpoczął Kane uderza w twarz pare razy Big Showa.Kane odbija się od lin i Big SHow wynosi
go w powietrze.Headbutt wykonaniu Big Showa.Show rzuca przeciwnika w narożnik biegnie w jego kierunku
to może skończyć się źle dla Kane"a jednak ten wykonuje Big boot.Show nie zrażony tym próbuje skręcać
ręke prawą Kane.Oj potężne pociągnięcie za rękę to musiało boleć z pewnością.W odpowiedzi Kane wyrzuca
poza ring Big show.Jednak ten szybko powraca na ring.Clothesline w wykonaniu Kane Big Show upada na ring.Próba spinwoania 1.. 2.. duzo brakuje.Teraz Kane wykręca Showowi ręke.Big Show w odpowiedzi wykonuje prawąręką uderzenia w twarz.Kane wchodzi na narożnik.Show go łapie go i wyrzuca w powietrzu.Clothesline w wykonaniu Big Showa.Kolejny raz w naroźnik rzuca Przeciwnika rozbieg i prosto w Kane.Big Show pokazuje że szykuje się na Choekselam.Następnie Leg Drop.Kane jakimś cudem wstaje Powerslam w wykonaniu Big Showa.Odliczanie 1.. 2.. 3...
Wygrywa Big Show.

W:Wygrał Big Show
B;Ciekawe kogo wybierze Don Roid jako drugiego przeciwnika dla Big Showa
W:Jak widać Big Show czeka na kolejnego przeciwnika

Big Show bierze mikrofon

BS:Dawaj następnego przeciwnika Roid.
DR:Mówisz że to był dla ciebie łatwy przeciwnik to proszę bardzo oto on nadchodzi .... RVD
Prawie bym zapomniał będzie extreme rules match i....
BS:I nie ważne co jeszcze i tak czy siak poradzę sobie z RVD.
DR:Jeśli przegrasz teraz to twój dzisiejszy przeciwnik wygra miano pretendenta do walki o pas mistrzowski DDW.

Reklama
Widzimy an titantronie El Generico.Dzieci nie róbcie tego w domu ani w szkole.Następnie widzimy Ruckusa a jak chcecie robić tak jak my to róbcie to profesjonalnie.

Extreme Rules Match
Rob Van Dam vs Big Show

Widzimy jak Roba Van Dama przyjeli polscy kibice ogromny aplauz na jego widok.Big Show próbuje zapędzić
RVD w naroźnik ,lecz ten się nie daje.Wykonuje pare kopnieć w kolana Big Showa.Rob próbuje clothesline
Big Show go ścina jak drzewo.Po czym wyrzuca z ringu,Obydwaj wrestlerzy są poza ringiem.Show próbuje rzucićVan dama na na metalowe schody ,lecz wpada prosto w słupek od narożnika ringu.Wam dam wskakuje na barierke,Big Show kopie w barierkę.Z całą pewnością klejnoty rodzinne Van Dama ucierpiały w tej sytuacji.Show wrzuca przeciwnika na ring.Rzuca w narożnik.Show bierze rozbieg chce zgnieść swojego rywala swoją mase.Skuteczny unik Roba.RVD wskakuje na liny Spining Heel Kick.Van Dam próbuje szczęscia jeszcze raz Headbutt od Showa.Show wdrapuje się na liny.Suplex w wykonaniuBig Showa.Kibice aż z podziwiem holly shit krzyczą.Big Show próbuje pinnować przeciwnika 1... 2... mało.To z całą pewnością nie wystarczy na RVD.Show dusi o liny swojego przeciwnika.Ciągnie RVD za włosy wykonuje na nim Powerslam.Następnie elbow drop.Kolejny raz próbuje odliczyć przeciwnika 1.. 2...Van Dam nie daje za wygraną.Wszyscy są pełni podziwuże Rob Van Dam dalej się trzymie.Big Show myśli co by tu wykonać Gorilla Press Slam ,lecz też beskutecznie.Backbreaker Van Dam jeszcze jakoś trzyma się na nogach.
Widzimy jak na titantronie pojawia się Don Roid;
DR:Oto moja niespodzianka dla ciebie na ring wkraczają z różnym sprzętem w rękach:
The Sandman,Drake Younger.Big Show jednak szybko się z nimi rozprawia.Rob Van Dam wstaje podcina Big Showa.Odbija się od linBig Show go łapie za kark to może byc koniec Big Show szykuje się na Chokeslam.Van dam jakoś się broni wykonująć DDT.Następniena ringu Baseball slide na przeciwniku.Odbicie od lin Rolling Senton Splash.To za mało na tego olbrzyma.Rob Van dam szykuje się naFrog Splash,lecz Big Show go łapie i wyrzuca poza ring.Show schodzi i bierze ze sobą metalowe schody idzie w kierunku Van dama.Ten go jednak podcina skutecznie i Show uderza czaszka prosto w metalowe schody.Rob bierze ze sobą krzesło metalowe.Show jest już na ringu.Jednym uderzeniem ręką Show sprawia że krzesło ,które miał Van Dam ląduje pare metrów dalej.Show wykonujeChokeslam na RvD.Próba wygrania tego pojedynku 1... 2... Jakiś cudem daje rade Van Dam.Show wkurzony wykonuje Chokeslam na strózem tego pojedynku.Sędzia tego spotkania na pewno będzie odczuwał to przez pare dni tego pojedynku.Van dam bierze w tym czasie krzesło uderza w głowe krzesłem Showa.Następnie Frog Splash.Spinuje Van Dam Big Showa.Jednak nie ma sędziego ,który by mógł odliczyć do trzech.Widzimy jak na ring wbiega Samoa Joe.Samoa Joe Odlicza 1.. 2..ale nie myśli nawet uderzyc o ring trzeci raz.Van Dam patrzy na Samoa Joe jak na debila.Samoa Joe schodzi z ringu Rob Van dam Wykrzykuje coś do Samoa Joe.W tym czasie Big Show wstaje bierze krzesło i prosto w głowe otrzymał uderzenie krzesłem RVD.Samoa Joe krzyczy do Show Chokeslam.Ten wykonuje na RVD Chokeslam.Samoa Joe odlicza 1... 2.. 3.. .Wygrywa Big Show.Fani krzyczą do Samoa Joe sprzedałeś się.Sprzedałeś się
Widzimy jak na ring wbiegają Rey Mysterio,The Sandman,Drake Younger,Ruckus,El Generico,Colt Cabana i Sabu.Trwa walka pomiędzy Big Show,Samoa Joe kontra reszta przybyłych wyrzucają z ringu Big Show i Samoa Joe.Ci wygrażają się swoim przeciwnikom.Sabu z Sandmanem podnoszą ręke RVD że to
on wygrał ten pojedynek ,a nie Big Show.

W:Za wspólnie spędzony czas dziękuja pańśtwu:
B:Paweł Borys Borkowski i...
W:Weeman do usłyszenia i dobranoc.

Offline

 

#2 2010-05-21 07:53:57

kubaks

Moderator

Zarejestrowany: 2010-05-09
Posty: 41
Punktów :   

Re: DDW #2

Gala ogółem dobra tylko pisz że np. Przenosimy się do komentatorów, nie zabrakło też literówek ale gala ogólem mi się podoba

Offline

 

#3 2010-05-21 12:45:28

Olimp

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-05-03
Posty: 27
Punktów :   

Re: DDW #2

kubaks napisał:

Gala ogółem dobra tylko pisz że np. Przenosimy się do komentatorów, nie zabrakło też literówek ale gala ogólem mi się podoba

Nie będę edytował już gali wiadomo każdemu błędy w literówkach się przydarzają.Czekam na rating.Już teraz mogę wam zdradzić że przed galą PPV być może pojawi jedna zwykła.

Offline

 

#4 2010-05-21 15:47:06

kubaks

Moderator

Zarejestrowany: 2010-05-09
Posty: 41
Punktów :   

Re: DDW #2

No jasne że każdemu ja pewnie też jakieś mam bo nikt nie jest doskonały ale gala super

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.metincheat.pun.pl www.ls2008-pl.pun.pl www.straz112-998.pun.pl www.pfc2d.pun.pl www.orzelkolno.pun.pl