Booking MPire

World Booking Entertaiment

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-05-16 18:16:00

bryku999

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-05-15
Posty: 15
Punktów :   

WWE

kto odejdzie z WWE:
Batista - bo jest głópi




dawać przykłady można protestować

Offline

 

#2 2010-05-16 20:04:11

Olimp

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-05-03
Posty: 27
Punktów :   

Re: WWE

bryku999 napisał:

Batista - bo jest głópi

używaj pakietu office ,a co do tematu powinni odejść wszyscy wrestlerzy jacy teraz są w rosterze wolałem te dawne WWE z Stone Coldem aniżeli teraz bo widać śmiało że dzisiejsze WWE jest 4kids.Jednakże patrząc na obecny roster to z całą pewnością powinni odejść tacy wrestlerzy jak:Finlay,Goldust,- nie te lata w tyle w temacie,Chavo Guerreo zwykły jobber i tyle ,nie wiem po co zniszczeie tag teamu Crime Time Shad i JTG też powinno odejść kwestią czasu będzie jak zacznąć joobbować wrestlerom z NXT.Ranjin Singh i The Great Khali
mieli swoje pięć minut czas na nich.Santino Marella patrz przykład Chavo.Vladimir Kozlov po jasną cholere trzymaj tych wrestlerów większość wyżej wymienionych wrestlerów albo występuje na house showach albo są bądź będą w nie dalekiej przyszłości jobberami

Offline

 

#3 2010-05-16 20:36:42

kubaks

Moderator

Zarejestrowany: 2010-05-09
Posty: 41
Punktów :   

Re: WWE

Ja sądzę że większość dobrych wrestrelów z dobymi gimmikami to WWE ze szmaciło np. Goldust on nadaje się przynajmniej na midcartera a jest bardziej jobberem. Takie jest moje zdanie chociaż już częściej oglądam TNA

Offline

 

#4 2010-05-17 14:52:52

Phenom

Administrator

Zarejestrowany: 2010-05-01
Posty: 50
Punktów :   

Re: WWE

Bryku: Mógłbyś się trochę rozpisać, bo takie posty to powinien być warn

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.party-club.pun.pl www.nylonomania.pun.pl www.spambox.pun.pl www.goracepiatki.pun.pl www.louisiana.pun.pl