Booking MPire

World Booking Entertaiment


#1 2010-05-06 13:05:59

Olimp

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-05-03
Posty: 27
Punktów :   

DDW #1

DDW #1

Weeman:Witamy was na pierwszej gali w Polsce federacji DDW.Dzisiejsze walki będę ja komentował Paweł Boryss Borkowski i....
Boryss:Weeman.Na dzisiejszej gali zobaczmy 4pojedynki ,które wyłonią nas przyszłych właścicieli pasów mistrzowskich m.in. walka o pas Tag Teamów i Pas Mistrzowski DDW.
W:widzimy jak na ring wchodzi właściciel DDW Don Roid.
B:Oddajemy mu głos

DR:Witam was bardzo gorąco nadażyła sie okazja to postanowiłem stworzyć federację DDW wspieraną przez paru znanych bogatych ludzi w Polsce.Nie  wiecie co to wrestling? To zaraz się przekonacie.

W:Przed nami walka bardzo nie równa ponieważ wystąpią w niej mierzący 213cm i 200kg Big Show
kontra Rey Mysterio mierzący 167cm a wadze nie wspomnę wygląda drobniutko w porównaniu do rywala
B: Masz racje to jest pojedynek Dawid z Goliatem.Można porównać tą walke tak jak mnie i ciebie z tym że ja jestem wychody chudy ,a ty natomiast niski i Gruby
W:Wez zamilcz zacznijmy komentować walką ,a nie gadaniem o jakiś pierdołach.
B:Mysterio żeby wygrać tą walke będzie musiał wykorzystać swoją szybkość za pare minut zobaczymy kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku.

Single Match {o miano pretentenda do pasa mistrzowskiego DDW)
Big Show vs Rey Mysterio

Gong
Walka rozpoczęta Big Show w ringu, lecz Mysterio ani myśli wejść na ring. Prowokuje Big Showa żeby
wyszedł z ringu. Big Show schodzi na dół. Mysterio wchodzi na ring.Przeciwnik próbuje wejść a
tu nagle baseball slide w wykonaniu Reya. Show wkurzony kopie w metalowe schodki. Big Show
przechodzi przez liny Mysterio odbija się od lin Big Show wypada po za ring. Mysterio nurkuje
między linami wprost w Big Show ale to był błąd. Przeciwnik go łapie po czym rzuca jak szmacianą
lalkę w metalowe schody. Na ringu Big Show znęca się nad meksykaninem. Kontr ofensywa Reya zadaje
kopnięcia w kolana. Klęczy olbrzym i zadaje cios w twarz Reyowi ten wylatuje z ringu. Show schyla
sie po przeciwnika próbuje go wciągnąć na ring. Sędzia zwraca uwagę Big Showowi, a sam zostaje odepchnięty.Rey wyciąga krzesło spod ringu i uderza prosto w twarz. Wskakuje na liny i wykonuje Seated Senton.Odliczanie 1... 2... Tylko dwa. Big Show łapie się lin Mysterio wykonuje 619 w brzuch ,a następnie
w nogi i tradycyjnie 619 w twarz. Big show chwieje się na nogach. Mysterio wskakuje na liny i prosto
w ręce Big Showa ,który wykonuje Chokeslam.1... 2... 3...
Wygrywa Big Show

W:Dobry pojedynek w wykonaniu Reya
B:Jednak z całą pewnością będzie czuł tą walke przez pare najbłiższych dni.


Backstage
JC: Wiesz co Don osobiście twierdze że się marnuje w tej federacji żądam walki o pas World Champiosnhip  teraz natychmiast.
DR: Ty dobrze o tym wiesz że ja mam pieniądze i mogę zrobić z tobą co zechce. Jesteś pewien tego że chcesz walczyć o pas?
JC: Tak jestem pewny tego że chce walczyć o pas mistrzowski. Nie ma tutaj żadnego godnego rywala dla mnie ,a ci fani którzy przyszli to tylko po to aby zobaczyć mnie wspaniałego Johna Cene.
DR: W takim razie wystąpisz w dzisiejszym Main Evencie i będziesz walczył przeciwko Samoa Joe
JC: Świetnie w parę chwil pokonam tego grubasa.
DR: Widać że arogancki jesteś rodzice ciebie nie uczyli że się nie przeszkadza jak ktoś mówi.
Będzie to pojedynek NO Disqualification

W: Kolejną walką wieczoru będzie walka o pas mistrzowski kobiet
B:Zmierzą się w niej Taylor Wilde i Velvet Sky.
W:W tej walce powinniśmy zobaczyć świetny techniczny pojedynek.
Single Match (o pas mistrzowski kobiet)
Taylor Wilde vs Velvet Sky

Pojedynek się zaczął  i szybki roll up w wykonaniu Taylor Wilde  1… 2… 3… .
Velvet bierze mikrofon:
V:nie słyszałam dźwięku gongu. Żądam powtórki walki to nie jest uczciwe.Wiesz co  nie uda się tobie drugi raz mnie pokonać. Co boisz się mnie,że stracisz pas?
Taylor Wilde patrzy się na Velvet jak na idiotke wskakują na ring i widzimy jak pojedynek od nowa się zaczyna.Velvet Sky w ofensywie rzuca Taylor Wilde po ringu Clothesline nie trafia Velvet drugi raz nie trafia trzeci szybki roll up i znowu wygrywa Taylor Wilde.
Zwycięstwo: Taylor Wilde
W:Szybkie zwycięstwo Taylor Wilde w łatwy sposób.
B:Można tak powiedzieć ,ale nie można nazwać tego walką.
W:Ale co widzimy w kierunku Taylor Wilde zmierza Beth Phoenix i atakuje ją.
B:Mogę się z tobą założyć że Glamazon zrobi wszystko żeby walczyć o pas mistrzowski kobiet z całą pewnością będzie chciała zniszczyć  zniszczyć Taylor.

W:Teraz to na co czekaliśmy walka o pas mistrzowski Tag Teamów w, której się zmierzą….
B;Ruckus,Sabian przeciwko Markowi I Jayowi Briscoe.
W:Nie wiem jak ty ale moim faworytem są bracia Briscoe.
B:Nie można przekreślać szans Ruckusa i Sabiana.

Tag Team Match( o pas mistrzowski Tag Teamów)
BlakeOut(Ruckus,Sabian) vs Briscoe Brothers (Jay Briscore,Mark Briscoe)
Jay Briscoe w zwarci ci z Ruckusem. Próba duszenia w wykonaniu Jaya bez skuteczna odbija się od lin wykonuje clothesline Ruckus upada.Jay Briscoe  odbija się od lin i nadziewa się na Head Scissors.Jay przy naroźniku i aj uderzenie łokciem w twarz wykonaniu Jaya.Jay wykręca ręke Ruckusowi uderzenie nogą w twarz to musiało boleć.Widzimy jak Ruckus  trzyma się za twarz.Przeciwnik go podnosi Ruckus odbija się od lin i robi salto wprost w w Jaya.Obydwaj wrestlerzy się zmieniają wchodzi Sabian i Mark Briscoe Crossbody w wykonaniu Marka ,jednak po chwile Head Scissors w wykoaniu Sabiana.Na ring zbliżają się Team 3d atakują bez pardonowo przeciwników. Robią czystkę na ringu po czym Brother Ray bierze mikrofon:
BR:Wiecie co BlakeOut ani wy Briscoe Brothers nie jesteście godni posiadania pasa mistrzowskiego Tag Teamów ja i Brother Devon jedynie my jesteśmy godni tego aby posiadać pasy Tag teamów.
Don Roid pojawia się na telebimie
DR:Wiecie co patrząc na dzisiejsze walki mogę stwierdzić że jest totalna rozpierducha tutaj i bardzo dobrze.Team 3d zależy wam na pasach Tag teamów dobra dostaniecie szanse na najbliższej gali ,jednak na moich zasadach Tag teamy Blake Out,Briscoe Brothers,Team 3d i Hardy Boys wszyscy wejdziecie na ring o tym samym czasie i ostatnia osoba ,która zostanie na ringu będzie posiadała pasy mistrzowskie Tag Teamów
W:Widać jak Blake Out i Briscoe Brothers spojrzeli na siebie i się uśmiechają porozumiewawczo
B:Czyżby zawarli między sobą pakt przeciwko Team 3d.

Zwycięstwo: pojedynek nie rozstrzygnięty
Promo
W telewizji widzimy El Generico nie róbcie tego w domu.My wrestlerzy wiele lat się przygotowuje się fizycznie i technicznie do walk nie próbujcie tego w domu,ani w szkole a tym bardziej w pracy.Po czym widzimy Ruckusa ,a jeśli naprawdę chcecie robić tak jak my to róbcie to tak (widzimy parę efektów akrobacji w wykonaniu Ruckusa i Drake Youngera)

Main Event:
W:Na ring zmierza Samoa Joe
B:Samoa Joe i John Cena prezentują dwie różne stylki walki.
W:Na ten Main Event dzisiaj każdy czekał.
B;Dwaj różni rywale ,w tej walce nie ma żadnych zasad oprócz tego że trzeba odliczyć przeciwnika do trzech
W:Na ring zmierza John Cena i co ma na sobie koszulke z napisem Choose the Death czyli w naszym języki oznacza to wybierz śmierć
Single Match (o pas mistrzowski DDW)
Obydwaj zawodnicy zaczeli idzie cios za cios ,który pierwszy padnie .Cena odbija się od lin i prosto w drop kick Samoa Joe.John wylatuje za ring.Samoa nie traci czasu i prez liny  skacze prosto w Johna Cene.John ucieka w trybuny.Joe dopada Johna Cene i idzie cios za cios po czym John Cena atakuje przeciwnika krzesłami.Joe ląduje z impetem w barierki odzielające ring od kibiców ,ale tu znowu się odbywa dalej jednak walka na trybunach.Joe w ofensywie Powerslam wykonaniu Samoańczyka.Ciekawe jak teraz się czuje Cena lądując na krzesłach.Samoa wkurzony na przeciwnika atakuje go nadal krzesłem .Cena chwieje się na nogach.Zawodnicy się przenoszą na ring Joe próbuje odliczyć Cene 1… 2.. za mało.Widać na trybunach ogromny aplauz dla Joea.Cena przebudził się Big Boot wykonaniu jego i co znowu się przenosimy po za ring.Samoa Joe wnosi na ring barierki kładzie je na przeciwniku wchodzi na Line skacze aj to musiało z całą pewnością boleć. Samoan Submission Machine kładzię na liny barierke  i wykonaniu jego Samo Drop na Cenie.Z całą pewnością ktoś dzisiaj umrze a tym kimś będzie John Cena.Cena wykonuje parę uderzeń łokciem w twarz. Odbija się od lin i co robi Samoa Joe wykonuje  German Suplex i John ląduje na krześle.Joe odlicza przeciwnika 1… 2… 3…
Wygrywa:Samoa Joe

B:To już by było na tyle za tydzień się przekonamy który Tag Team zdobędzie pasy mistrzowskie.
W:To i wiele innych ciekawych rzeczy dowiemy się już za tydzień
B; Komentowali dla was
W;Paweł Borys Borkowski i…
B;Weeman. Dziękujemy za uwagę.

Offline

 

#2 2010-05-06 14:56:14

Phenom

Administrator

Zarejestrowany: 2010-05-01
Posty: 50
Punktów :   

Re: DDW #1

Rating: 1.9

Przybyłych na galę: 300

Wpływy z itemów: 600 zł

Następna gala na ładnym poziomie oprawy, jednak baaaardzo krótkie walki

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fin-rach.pun.pl www.zerzen.pun.pl www.creepylegend.pun.pl www.tvnmajka.pun.pl www.arw.pun.pl